Personal  

 

Tobias Levin

0704-62 11 01

tobias@ksdkyl.se

 

Tomas Levin

044-21 11 11

tomas@ksdkyl.se

 

Pernila Levin

0704-62 11 15

pernilla@ksdkyl.se

 

 

Sven Bolling

0704-62 11 23

sven@ksdkyl.se

 

 

Roy Gustavsson

0704-62 11 06

roy@ksdkyl.se

 

 

Kaj Sildén

0704-62 11 12

kaj@ksdkyl.se

 

 

Håkan Gärdebring

0704-62 11 13

hakan@ksdkyl.se

 

 

Lars Premberg

0704-62 11 02

lars@ksdkyl.se

 

 

Johan Sohlman

0704-62 11 04

johan@ksdkyl.se

 

 

Magnus Olofsson

0704-62 11 10

magnus@ksdkyl.se

 

 

Sam Haidari

0704-62 11 14

sam@ksdkyl.se

 

 

Mikael Gradert

0704-62 11 05

mikael@ksdkyl.se

 

 

Viktor Levin

0704-62 11-22

viktor@ksdkyl.se

 

 

Oscar Olsson

0704-62 11 07

oscar@ksdkyl.se

 

 

Emil Carlsson

0704-621109

emil@ksdkyl.se

 

Magnus Olsson

0704-62-11-28

magnus.olsson@ksdkyl.se 

 

 

Glenn Skoglund

0704- 62 11 18

glenn@ksdkyl.se

 

 

Fredrik Jönsson

0704-62 11 03

fredrik@ksdkyl.se

 

 

Ann-Marie Lindh

0704-62 11 19

ann-marie@ksdkyl.se

 

 

Robin Olsson

0704-621127

robin@ksdkyl.se

 

 

Gheroghe Baltaq

0704-61 11 16

george@ksdkyl.se

 

 

Marcus Eriksson

0704-2 11 30

marcus@ksdkyl.se 

Charlie Pettersson

0704-62 11 08

charlie@ksdkyl.se 

Gustaf Mattisson

0704-62 11 18

gustaf@ksdkyl.se 

  

Vårt mål är enkelt

En bra affär är när kund, miljö och entreprenör är nöjda

© Kristianstad kylservice AB - Alla rättigheter reserverade Hemsida från C4Media